کمپین محیط زیستی درخواست از صنعت بیمه

کمپین درخواست از صنعت بیمه برای کاهش حمایتهایشان از تولیدکنندگان سوخت های فسیلی


یک ائتلاف از سازمان های غیر دولتی در حال افزایش فشار بر صنعت بیمه برای توقف بیمه کردن پروژه های ذغال سنگ و نفت خام می باشد.این کمپین جدید با نام "بیمه آینده ما"، می باشد.
لیندزی آلن، مدیر اجرایی شبکه اقدامات جنگلهای زیستی گفت: "صنعت بیمه باید از ما در برابر خطرات فاجعه بار آتی محافظت کند، با این حال، هنگامی که به تغییرات آب و هوایی می رسد، آنها از طریق سرمایه گذاری و تعهدات خود به سوخت کمک می کنند."

هدف کمپین "بیمه آینده ما" Insure Our Future به طور خاص بیمه گران ایالات متحده است. در طول تابستان، شرکای سازمان های غیردولتی نامه ای به مدیران اجرایی 22 شرکت بزرگ بیمه ای ایالات متحده فرستادند و از آنها خواستند که از شر شرکت های ذغال سنگ و شرکت هایی که پروژه های استخراج و حمل شن و ماسه را در اختیار دارند، واگذار شوند. به گفته این کمپین،تعداد 40 تا از بزرگترین بیمه گران ایالات متحده بیش از 450 میلیارد دلار سهام و اوراق قرضه سنگین، نفت، گاز و برق دارند
نویسندگان پیشنهاد دادند که شرکت های بیمه ای ایالات متحده مقدار کربن حاصل از سرمایه گذاری و فعالیت های بیمه خود را اندازه گیری و منتشر کنند.
در سه سال گذشته، 17 بیمه بزرگ بین المللی 30 میلیارد دلار از شرکت های زغال سنگ را از بین برده اند و فعالیت شش شرکت را متوقف کرده اند و یا بیمه های صنعت زغال سنگ را از جمله Allianz، Axa، Zurich و Swiss Re متوقف کرده اند."
خطرات تغییرات اقلیمی
تغییرات اقلیمی خطرات بسیار زیادی را برای صنعت بیمه ایجاد می کند. دیو جونز، کمیساریای بیمه کالیفرنیا، در اوائل این ماه اعلام کرد بیش از 10.000 گزارش آتش سوزی از کارخانجات و مجتمع های مهندسی و زیان به مبلغ 845 میلیون دلار از هزینه های شرکتهای بیمه تامین شده است.environmentalleader

خواندن 1635 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, 16 مهر 1397 ساعت 20:06